E-ciucholand ? pewny zysk bez ryzyka?

Ten biznes zaczął rozwijać się stosunkowo niedawno. Chociaż popularne lumpeksy znamy już od lat, to jednak ich wersje online to bardzo młode twory. Pytanie tylko, czy tego typu biznes ma szanse przetrwania i, co najważniejsze, czy przyniesie oczekiwane dochody?

E-ciucholand to inaczej sklep internetowy, w którym można kupić odzież używaną. Jak dobrze wiemy zaleta sklepów internetowych są niskie ceny. Czy jednak, w przypadku i tak bardzo tanich używanych ubrań, można zaproponować Klientom bardziej atrakcyjne ceny? Okazuje się, że tak. Pamiętajmy, że przeniesienie biznesu do sieci to także ogromne oszczędności. Dzięki temu nie musimy np. wynajmować salonu z przeznaczeniem na sklep stacjonarny. Do tego dochodzą także oszczędności z tytułu czynszu, opłat za energię oraz płacy dla pracowników. Lumpeks online możemy przecież prowadzić samodzielnie. Tak wygenerowane oszczędności z jednej strony podnoszą nasz zysk, a z drugiej dają możliwość zaproponowania Klientom bardziej preferencyjnych cen. To sprawi, że nasza odzież używana online będzie cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Wszakże Klienci doceniają każdą zaoszczędzoną złotówkę. Proponując atrakcyjne ceny z pewnością uda nam się przebić działające na rynku sklepy stacjonarne. Warto jednak pamiętać także o wzorowej jakości obsługi.

Zakładając sklep online mamy ułatwione zadanie ze względu na niskie koszty. Z drugiej strony należy włożyć sporo wysiłku, aby prowadzona przez nas działalność przynosiła dochody, jakich oczekujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>